Правила проведення конкурсів і розіграшів Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в соціальних мережах та на вебсайті, в рамках проєкту «Фенікс: сильна Україна під час війни (#BraveKidsUkraine).

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Організатором конкурсів є Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа», ЄДРПОУ 35142329, що знаходиться за адресою: вул. Велика Васильківська 55, 3-й пов. м. Київ, 03680 Україна (надалі – Організатор).
 2. Конкурси проводяться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю або азартною грою, а ці правила (далі «Правила») не є публічною обіцянкою гарантованої винагороди. Проведення конкурсу не переслідує отримання прибутку.
 3. Метою проведення конкурсів (надалі – Конкурси) є привернення уваги користувачів соціальних мереж, а також збільшення їхньої обізнаності і лояльності до проєкту #BraveKidsUkraine.
 4. Користувачі, що зареєстровані в соціальних мережах Facebook та Instagram можуть слідкувати за новинами та брати участь в конкурсах, які проводяться в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=61551048427141) та Instagram (https://www.instagram.com/brave.kids.ukraine/), та отримувати шанс виграти призи.
 5. Участь у Конкурсах є повністю безкоштовною.
 6. Приймаючи участь у Конкурсах, Учасник Конкурсів погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з Правилами. Приймаючи умови Правил, Учасники Конкурсу тим самим надають згоду на обробку персональних даних з метою використання Організатором Конкурсу.

2. СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Термін (період) проведення Конкурсу встановлюється і прописується в умовах кожного окремого Конкурсу.
 2. Оголошення переможців Конкурсу проводиться шляхом опублікування імен переможців в соціальних мережах: https://www.facebook.com/profile.php?id=61551048427141, https://www.instagram.com/brave.kids.ukraine/ .
 3. Всі дати, встановлені правилами Конкурсу, визначаються за київським часом. Терміни обчислюються з 0:00 годин доби початку терміну і закінчуються о 23:59 години доби закінчення терміну.

3. ПРИЗИ КОНКУРСУ

 1. За результатами Конкурсу визначаються переможці. У кожному окремому Конкурсі встановлюється відповідна кількість переможців і кількість призів на розсуд Організатора.
 2. Призи надає Організатор Конкурсу. Грошовий еквівалент та/або заміна на інший приз неможливі. Заміна призів розіграшу будь-яким іншим благом не допускається.
 3. Якщо Переможець конкурсу не відповідатиме на повідомлення Організатора або самостійно не зв’яжеться з Організатором протягом одного місяця (тобто протягом 31 календарного дня) після оголошення результатів розіграшу, його буде позбавлено права на приз. Повторний розіграш не проводиться, Організатор залишає за собою право ухвалювати подальше рішення стосовно призу.
 4. Призи надсилаються протягом одного місяця (тобто протягом 31 календарного дня) після опублікування результатів. Але Організатор залишає за собою право збільшувати цей строк через різні обставини й технічні проблеми. Приз не може бути надіслано в іншу країну (навіть якщо резидент України наразі перебуває на території іншої країни).

4. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

 1. До участі в Конкурсах допускаються особи віком до 17 років (включно), які проживають на території України та які виконали всі дії, необхідні для участі в Конкурсі (далі – Учасники).
 2. Права Учасників:
 3. ознайомлюватися з умовами Конкурсів;
 4. брати участь в Конкурсах в порядку, визначеному цими Правилами;
 5. отримувати призи відповідно до цих Правил.
 6. Обов’язки Учасників:
 7. ознайомитися з цими Правилами, виконувати і дотримуватися їх.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА

       Обов’язки Організатора:

 • проводити Конкурси відповідно до умов Конкурсу та цих Правил;
 • видавати призи переможцям відповідно до умов Конкурсу та цих Правил.
 • Права Організатора:
  • Організатор користується всіма правами, передбаченими умовами Конкурсу, цими Правилами та чинним законодавством України;
  • Організатор має право відмовити у видачі призу переможцю, що не виконав умови Конкурсу або порушив ці Правила.
  • Організатор не несе відповідальності за технічні збої, які вплинули на перебіг проведення Конкурсу;
  • Організатор, у разі необхідності, може запросити в Учасника Конкурсу дозвіл батьків/інших законних представників на участь в Конкурсі.

6. ІНШІ УМОВИ

 1. Учасники, в яких через відповідні налаштування приватності соціальної мережі Facebook чи Instagram (залежно від місця проведення розіграшу) особисту стрічку публікацій приховано, участі в Конкурсах не беруть. Особиста стрічка публікацій і сторінка Учасника Конкурсу мають бути відкритими, щоб Організатор перевірив виконання умов Конкурсу.
 2. Приймаючи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих Учасником Конкурсу персональних даних, а саме: ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону, а також інші дані, що надаються Учасником Конкурсу для участі в розіграші.
 3. Учасник не може передавати свої права, пов’язані з участю в розіграші, третім особам.
 4. Дати проведення Конкурсів публікуються Організатором у відкритому доступі безпосередньо в соціальних мережах, на сайті, де вони відбуватимуться.
 5. Цей документ — єдині легітимні Правила. Організатор залишає за собою право змінювати їх без попередження й оголошень. Вони завжди доступні лише за одним посиланням https://bravekidsukraine.org/competition-rules/.
 6. Дати проведення Конкурсів публікуються Організатором у відкритому доступі безпосередньо в соціальних мережах, на сайті, де вони відбуватимуться.
 7. Конкурси проводяться на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.
 8. Організатор не несе відповідальності за технічні збої, що не залежать від Організатора і вплинули на перебіг проведення розіграшу.
 9. Оподаткування доходів осіб, які отримали приз, проводиться відповідно до чинного законодавства України.

Конкурси проводяться на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.