Розкажіть і покажіть, як минає час в укритті! Завантажуйте сюди ваші фото, відео та відгуки.

Діліться враженнями від вправ, які пропонують знаменитості, досягненнями та емоціями. Покажіть, як ви їх виконуєте. Зізнавайтеся: яке завдання було найцікавішим?

Яке відео зі знаменитостями сподобалося, а може, у вас є своє, ще краще?

До того ж за фото, відео та виконання завдань передбачено розіграші унікальних призів від знаменитостей.

Ви ділитеся з нами на сайті, а ми ділимося з усіма у наших соцмережах!

Фото чи відео

Дякуємо кожному, хто надихнувся і долучився до нашого проєкту!
Тут ми зібрали відгуки усіх, хто дивився наші відео, брав участь у конкурсах чи завантажив із сайту щось цікаве!
Теж хочете залишити відгук про #BraveKidsUkraine? Зробіть це через форму вище.

 • Активна перерва
  Відео відгук
  Активна перерва
  Улюблена руханка школярів
  10-12 років
 • Крокуємо до укриття
  Відео відгук
  Крокуємо до укриття
  Школярі Рівненщини виконують руханку під пісню Руханкомена
  11-12 років
 • Круті і креативні
  Фото відгук
  Круті і креативні
  Третьокласники з Сум в укритті не сумують — “прокачують” творчі навички
  8-9 років
 • Руханка між заняттями
  Фото відгук
  Руханка між заняттями
  Дошкільнята танцюють під “Стефанію” і радіють словам Притули. Підтримка і мотивація надихають!
  5-6 років

ЗГОДА
НА ОБРОБКУ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ ДИТИНИ

Я заявляю, що погоджуюся на обробку персональних даних Дитини у вигляді зображення, а також фото-, відео- та аудіо- записів з участю Дитини у проєкті «Фенікс: Сильна Україна під час війни» (BraveKidsUkraine), що виконується Фондом Східна Європа, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Згода не є територіально обмеженою і охоплює всі форми публікації, обробки, відтворення, запису та поширення зображення  з метою розміщення на вебсайті та соціальних мережах проєкту (YouTube, Facebook, Instagram, TikTok), а також транслювання відео в школах, виключно в рамках проєкту. 

Ця згода дозволяє обробку зображення на весь період дії проєкту «Фенікс: Сильна Україна під час війни» (BraveKidsUkraine).

Інформація про право на відкликання згоди

Відповідно до статті 7(3) Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних та про вільний рух таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/ЄС (Загальний регламент про захист даних) (Dz. UE L 119, p. 1) Ви маєте  право відкликати свою згоду на обробку персональних даних у будь-який час. Для цього достатньо відправити нам повідомлення електронною поштою, з позначкою в темі листа «Відкликання згоди» на адресу: bravekidsukraine@gmail.com. 

Відкликання згоди не впливає на законність обробки на підставі згоди до її відкликання.

ЗГОДА НА ЗБІР ТА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Згода на збір та обробку персональних даних надається на користь МБФ «Фонд Східна Європа» (далі – «Власник») як володільцю та розпоряднику персональних даних.

Мета: забезпечення доступу користувачів до вебсайту, виконання вимог чинного законодавства України.

Обсяг персональних даних користувачів: 

 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • електронна адреса; 
 • назва навчального закладу.

Я підтверджую, що надаю згоду на збір та обробку персональних даних (у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем) наступним чином: збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптація, зміна, поновлення, знеособлення, знищення, видалення після закінчення строку надання даної Згоди (без необхідності у повідомленні про таке видалення чи інші перелічені в даній Згоді дії).

Я підтверджую, що мені відомі права щодо захисту персональних даних, передбачених чинним законодавством України, зокрема Законом України «Про захист персональних даних».

Я підтверджую, що я ознайомлений з основними положеннями про обробку персональних даних «Власником», розміщених на цьому сайті.

Я повідомлений про те, що маю право в будь-який момент відкликати свою згоду на використання особистої інформації (персональних даних) шляхом надсилання «Власнику» письмового повідомлення.

Я згоден на те, що протягом зазначеного строку «Власник» не повинен припиняти обробку персональних даних та знищувати мої персональні дані. 

Для відкликання цієї Згоди достатньо надіслати повідомлення електронною поштою, з позначкою в темі листа «Персональні дані» на адресу: bravekidsukraine@gmail.com. Відкликання Згоди, зазначеної в цьому пункті, прирівнюється до особистого письмового звернення користувача та має наслідком видалення даних користувача з вебсайту https://bravekidsukraine.org/

Термін обробки моїх персональних даних є необмеженим, але не більше, ніж це необхідно для мети обробки, передбаченої даною письмовою згодою.

Ця Згода набирає чинності з дати її надання шляхом проставлення позначки у формі для реєстрації на сайті https://bravekidsukraine.org/.

Якщо Користувач не погоджується з будь-яким положенням, що міститься в цій Згоді, він зобов'язується негайно припинити перегляд або будь-яке інше використання сайту https://bravekidsukraine.org/.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 1. Визначення:

База персональних даних – іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронній формі;

Володілець персональних даних – це фізична або юридична особа, яка визначає мету обробки персональних даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки, якщо інше не визначено законом;

Розпорядник персональних даних – фізична чи юридична особа, якій власником персональних даних чи законом надано право обробляти ці дані від імені власника;

Суб'єкт персональних даних – фізична особа, персональні дані якої обробляються.

Згода суб'єкта персональних даних – добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) про надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, вираженої у письмовій формі або у формі, що дозволяє зробити висновок про надання згоди. У сфері електронної комерції згода суб'єкта персональних даних може бути надана при реєстрації в інформаційно-телекомунікаційній системі суб'єкта електронної комерції шляхом проставлення позначки про надання дозволу на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, за умови, що така система не створює можливостей обробки персональних даних досі проставлення позначки;

Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання та розповсюдження (поширення, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем;

Персональні дані – відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;

 1. Збір персональних даних

2.1. Відповідно до цього положення здійснюється збір та обробку персональних даних користувачів ресурсу «Власника», які є власниками персональних даних та дали згоду на їх обробку.

2.2. Персональні дані збираються з метою доступу користувачів до вебсайту та виконання вимог чинного законодавства України.

2.3. Згода суб'єкта персональних даних є добровільним волевиявленням фізичної особи про надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки.

2.4. Згода суб'єкта персональних даних на їхню обробку в контексті цього Положення виходить у формі позначки на електронній сторінці документа або в електронному файлі, що обробляється в інформаційній системі на основі документованих програмно-технічних рішень.

2.5. Повідомлення суб'єкта персональних даних про включення його персональних даних до бази персональних даних, про права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», про мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані, здійснюється при заповненні форми у розділі «Ділись» шляхом ознайомлення з даними умовами.

 1. Обробка персональних даних

3.1. Не проводиться обробка персональних даних щодо расового чи етнічного походження, політичних, релігійних чи світоглядних переконань, членства в політичних партіях та професійних спілках, а також даних щодо здоров'я, статевого життя.

3.2. Архіви персональних даних та їх обробка знаходяться за адресою «Власника» згідно з Єдиним державним реєстром фізичних осіб-підприємців.

3.3. Усі працівники власника бази персональних даних зобов'язані дотримуватися вимог конфіденційності щодо персональних даних.

3.3.1. Працівники, які безпосередньо здійснюють обробку та/або мають доступ до персональних даних у зв'язку з виконанням своїх службових (трудових) обов'язків зобов'язані дотримуватись вимог законодавства України у сфері захисту персональних даних та внутрішніх документів, щодо обробки та захисту персональних даних у базах персональних даних.

3.3.2. Працівники, які мають доступ до персональних даних, у тому числі, здійснюють їх обробку, зобов'язані не допускати розголошення будь-яким способом персональних даних, які їм були довірені або стали відомі у зв'язку з виконанням професійних, службових або трудових обов'язків. Таке зобов'язання діє і після припинення ними діяльності, пов'язаної з персональними даними, за винятком випадків, встановлених законом.

3.4. Особи, які мають доступ до персональних даних, у тому числі здійснюють їх обробку у разі порушення ними вимог Закону України «Про захист персональних даних» несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

3.5. Персональні дані не зберігатимуться довше, ніж це необхідно для мети, для якої такі дані зберігаються, але в будь-якому випадку не більше терміну зберігання даних, визначеного згодою суб'єкта персональних даних на обробку цих даних.

 1. Права суб'єкта персональних даних

4.1. Суб'єкт персональних даних має право:

 • знати про місцезнаходження бази персональних даних, що містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) власника або розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення про отримання цієї інформації уповноваженим їм особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, включаючи інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, які містяться у відповідній базі персональних даних;
 • на доступ до своїх персональних даних, які у відповідній базі персональних даних;
 • отримувати не пізніше тридцяти календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;
 • пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти опрацювання своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні повноважень, передбачених законом;
 • пред'являти вмотивовану вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, які є недостовірними або ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися з питань захисту своїх прав персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
 • застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства щодо захисту персональних даних.

4.3. Суб'єкт персональних даних подає запит про доступ (далі - запит) до персональних даних власнику бази персональних даних, який повинен містити: прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання (місце знаходження) та реквізити документа, що засвідчує особу суб'єкта персональних даних, щодо якого подається запит, відомості про власника або розпорядника цієї бази, перелік персональних даних, що запитуються.

4.4. Строк вивчення запиту щодо його задоволення не повинен перевищувати десяти робочих днів із дня надходження. Протягом цього строку власник бази персональних даних доводить до відома суб'єкта персональних даних, чи буде запит задоволений чи відповідні персональні дані не підлягають наданню із зазначенням підстави, визначеної у відповідному нормативно-правовому акті. Запит задовольняється протягом тридцяти календарних днів із дня надходження, якщо інше не передбачено законом.